Ana SayfaModSubway Surfers MOD v3.1.0 (Sınırsız Altın, Sınırsız Anahtar)

Subway Surfers MOD v3.1.0 (Sınırsız Altın, Sınırsız Anahtar)

4.2/5 - (123 votes)
Reklam

Subway Surfers MOD, yıllardır popülerliğini kaybetmeyen heyecan dolu bir kovalamaca oyunu! Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Subway Surfers
Güncelleme tarihi 19 Eylül
Oyun Bağlantısı
Versiyon 3.1.0
Boyut 135.3 mb
Uzantı Apk
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Sınırsız altın
  • Sınırsız anahtar
  • Hız
  • Sınırsız puan ve çok daha fazlası!

Subway Surfers MOD Video

Info:

  1. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  2. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Subway Surfers MOD İndir

Subway Surfers Özellikleri

Subway Surfers ülke ülke gezip, eğlenebileceğiniz sınırsız koşu oyunudur. Rotanı belirle, karakterini oluştur kısa bir eğitimi geçtikten sonra ödülleri kazanmak için mücadeleye başla. Altınları toplayıp oyun içinde sürpriz hediyeleri alabilirsin. Oyun içindeki ödüller sayesinde seni kovalayan bekçi ve köpeğini daha kolay bir şekilde atlat. Karakterini kontrol et hızlanıp sağ ve sol hareketlerle gücüne güç kat.

Reklam

Önünüze çıkan engelleri aşıp yola devam etmek için oyun içinde sunulan ödülleri iyi değerlendir. Kaykay ve jetpack gibi özellikleri kullanarak vagonları hızlıca geçebilirsiniz. Size sunulan özellikleri kullanarak üst seviyelere geçip, yeni karakterlerin kilitlerini açma şansını yakala. Mıknatıslarla bütün altınları toplarken, zıplama ayakkabısı ile manevralar yapıp vagonları geçebilirsiniz. Her bölümde verilen görevleri tamamla, Subway Surfers‘de en iyisi sen ol.

Subway Surfers‘de verilen görevlerdeki harfleri toplayıp, daha fazla altın kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Altın kazanmanın en kolay yolu ise Facebook hesabın ile oyuna giriş yap 5000 altının sahibi ol. Haftalık mücadelelere katıl, altınlarını biriktirip mağazaya göz at, 18 karakter ve birbirinden güzel eşyalar seni bekliyor. Sonsuz yolculuğa çıkarken oyunda karşına çıkan mor renkteki ödül kutularını almayı ihmal etme. İçerisinde seni farklı güçler bekliyor. Subway Surfers görevlerini günlük olarak tamamla Super Mystery Box kutusu senin olsun.

Reklam