Ana SayfaModStumble Guys MOD v0.41.1 (Kilitleri Kaldır)

Stumble Guys MOD v0.41.1 (Kilitleri Kaldır)

4.1/5 - (15176 votes)
Reklam

Stumble Guys MOD, 32 oyuncunun gerçek zamanlı oynadığı ve sona kalmaya çalıştığı eğlenceli bir oyun. Rakiplerinizi yenin ve kazanan siz olun. Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Stumble Guys
Güncelleme tarihi 6 Ekim
Oyun Bağlantısı
Versiyon 0.41.1
Boyut 102 mb
Uzantı Apk
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Görünümlerin kilidini kaldır.
  • İfadelerin kilidini kaldır.
  • Animasyonların kilidini kaldır.
  • Varyantların kilidini kaldır.
  • Ayak izlerinin kilidini kaldır.
  • Seviye 9999
  • Kamera açısı
  • Reklam yok

Stumble Guys MOD Video

Info:

  1. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  2. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Stumble Guys MOD İndir

Stumble Guys Özellikleri

Stumble Guys çok oyunculu, gerçek zamanlı ve rakiplerini eleyerek zafere ulaşacağın bir mücadele oyunudur. Oyundaki en önemli şey hayatta kalmak. Düştün mü pes etme, tekrar başla. Oyuncu sayısı her bölümde yavaş yavaş azalıyor, hayatta kalarak bölümü tamamla. Geniş kapsamlı içerikleri ve çeşitliliği olan bir oyun. Oyun esnasında efektler ve sesler oyundaki motivasyonunuzu arttırır.

Reklam

Stumble Guys‘un rengarenk dünyasında zafere ulaşmak için mücadele et. İster tek başına oyna, ister arkadaşlarınla. Stumble Guys karakter için özelleştirme seçeneği sunuyor. Oynarken kendini nasıl görmek istiyorsun; doktor, polis ya da robot! Nasıl keyif alacaksan onu seçebilirsin. Kendi stilini seçip karakterini giydir ve oyuna başla. Bölüm sonu hediyelerinden yeni kıyafet, ekipman kazanabilirsiniz. Karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Özel hediyelere sahip olmak için zorlu bölümleri başarıyla tamamlamanız gerekir. Bölümleri tek tek geçip, hayatta kalmaya çalışmalısınız. Rakibini haritada uzaklaştırmak için tuzaklardan yararlanabilirsin. Oyuncu sayısı azaldıkça bölümler daha zor hale geliyor.

Parti modunu aktifleştirip arkadaşlarınla oynayabilirsin. Grup oyunlarına katılıp karşı takımı elemek inanın çok keyifli. Gruplar iki takımdan oluşur, her takımın kendi rengi vardır. Oyundaki renkli grafikler ve efekler sayesinde bölümler daha eğlencelidir. Çeşitli özelliklere sahip olan Stumble Guys‘da en önemli özellik kesinlikle hızdır. En iyi oyuncu olana kadar mücadeleye devam et.

Reklam