Roblox MOD v2.577.506 (Uçma, Hız, Işınlanma, +25 Özellik)

4.3/5 - (13051 votes)
Reklam

Roblox MOD, dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olup sanal bir evrende milyonlarca oyuncu ile sosyalleşmeni sağlayan, kendi hayal dünyanı kurabileceğin harika bir oyun. Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Roblox
Güncelleme tarihi 30 Mayıs
Oyun Bağlantısı
Versiyon 2.577.506
Boyut 122 mb
Uzantı Apk
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Hız
  • Uçma
  • Işınlanma
  • Sınırsız zıplama ve daha birçok özellik!

Roblox MOD Video

 

Info:

  1. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  2. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Roblox MOD İndir

Roblox Özellikleri

Roblox, uçsuz bucaksız kendi hayal dünyanı kurup çok fazla oyuncuyla sosyalleşip kendini geliştirebileceğin online simülasyon oyunudur. İster arkadaşlarına, ister dünya çapındaki rakiplerine meydan oku. Arkadaşlarınla eğlenceli aksiyon ve macera dolu dakikalar için kendi oyun dünyanı yarat. Bir oyuna bağımlı kalmak yerine Roblox ile yeni oyunları keşfet. Dünyanı kur, hayalindeki oyuna sahip ol. Oyun içinde farklı kategorilerde oyunlar bulunur. İster direkt oyna, ister oyununu kendin yarat.

Reklam

Senin dünyan, senin karakterin. Roblox sayesinde oyun içinde oyun oynayabilirsin. Dünya içinde kendi oyununu yaratma şansına sahipsin. Hayalindeki karaktere uygun benzersiz kıyafetlerini, özel ekipmanlarını seç. Kendi zevkine uygun olan dünyanı yaratıcılığını kullanarak oluştur. Oyunda sunulan özellikleri değerlendir, diğer oyunculardan farklı favori dünyan olsun. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinip sohbet edip sosyalleşebilirsiniz.

Roblox‘un sana sunduğu fırsatları değerlendirip kendi benzersiz oyununu oyna. Geniş kapsamlı dünyan için karakterlerini özelleştir. Her dünyan için farklı bir oyun, her oyun için farklı bir karakter. Arkadaşlarınla sohbet edip, oyun içerisinde eşyalarınızı takas edebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmek Roblox ile çok kolay. Oyunda Robux olarak bilinen para birimiyle farklı ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Reklam