Kullanım Şartları

1. Tanıtım

Oyun salonumuza hoş geldiniz. Burası tanımsız bir bölge. Çünkü bizi tanımlayan bir olgu yok. Oyun sitesi denebilir, hilesi sitesi veya oyun hile. Tanım ne olursa olsun bizleri tam yansıtmaz. Bu nedenle bize sadece ismimizle hitap etmeyi deneyin.  Eminim eliniz de boş geldiniz. Ama olsun biz sizleri dolu göndereceğiz. Lütfen yerlere çöp atmayın veya civcivleri boyamayın.

2. Şartlarımız hakkında

TRGALA, Türkiye Cumhuriyeti merkezli Trgala Metaverse tarafından sağlanan bir hizmettir. TRGALA ile nasıl iletişim kuracağınız hakkında bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin .

Bu web sitesine erişerek, bu sitede belirtilen ve Gizlilik Politikamız da dahil olmak üzere tüm politikalara uymalısınız . Lütfen bu şartları dikkatlice okuyunuz.

Kabul etmiyorsanız, yeniden düşünmeye karar vermedikçe lütfen hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeyin.

3. Haklarınız

Hizmetlerimizi kullanmanız, Hizmetlerimize veya eriştiğiniz içeriğe ilişkin herhangi bir fikri mülkiyet hakkına sahip olduğunuz anlamına gelmez. İçerik sahibi tarafından yetkilendirilmediğiniz veya izin vermediğiniz sürece Hizmetlerimizdeki içeriği kullanamazsınız. Bu şartlar size Hizmetlerimizde kullanılan ticari markaları veya logoları kullanma hakkı vermez. Hizmetlerimizde görüntülenen veya bunlara eklenmiş herhangi bir yasal bildirimi kaldırmayın, gizlemeyin veya değiştirmeyin.

Hizmetimiz TRGALA dışı bazı içerikler görüntüler. Bu içerikten sadece içerik sahibi sorumlu olacaktır. İçeriğin yasa dışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve birincil nedenimiz olan içeriği kaldırabilir veya görüntülenmesini reddedebiliriz. Bu tür içeriğin politikalarımızı veya yasaları ihlal ettiğine inanmak mantıklıdır. Ancak bu, içeriği inceleyeceğimiz anlamına gelmez, bu nedenle bunu yapacağımızı düşünmeyin.

Hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, idari bildirimler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu mesajlardan bazılarını almamayı tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları mobil cihazlarda mevcuttur. Hizmetleri, dikkatinizi dağıtacak ve güvenlik veya trafik yasalarına uymanıza engel olacak şekilde kullanmayın.

Hizmetimizi kullanmayı istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Seni ve diğerlerini özleyecek olsak da.

4. TRGALA hesabınız

Hizmetlerimizden bazılarını kullanmak için bir TRGALA Hesabına ihtiyacınız olabilir. Kendi TRGALA Hesabınızı oluşturabilirsiniz.

TRGALA Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. TRGALA Hesabınızda veya hesabınız aracılığıyla gerçekleşen tüm etkinliklerden siz sorumlusunuz. TRGALA Hesap şifrenizi üçüncü parti uygulamalarda tekrar kullanmamaya çalışın. Şifrenizin veya TRGALA Hesabınızın izinsiz kullanıldığını fark ederseniz, lütfen şifrenizi değiştirip bize bildirin.

5. Gizliliğinizi koruyun

Gizlilik Politikamız , kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve Hizmetlerimizi kullandığınızda gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklar . Hizmetlerimizi kullanarak, TRGALA’nin bu tür verileri gizlilik politikamıza uygun olarak kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

6. Hizmetlerimizdeki içeriğiniz

Hizmetlerimizden bazıları, içerik yüklemenize, arşivlemenize, göndermenize veya almanıza izin verir. Bu tür içerikle ilgili olarak sahip olduğunuz tüm fikri mülkiyet haklarının mülkiyeti sizde kalır. Kısacası, size ait olan her zaman size ait olacaktır.

Hizmetlerimize veya Hizmetlerimiz aracılığıyla içerik yüklediğinizde, arşivlediğinizde, gönderdiğinizde veya aldığınızda, TRGALA’ye (ve birlikte çalıştığımız kişilere) dünya çapında kullanım, ana sayfanız olarak hizmet verme, depolama, çoğaltma, uyarlama, türev çalışmalar oluşturma (bu tür İçeriğinizin Çeviri ile daha iyi performans göstermesi için yaptığımız çevirilerden, uyarlamalardan veya diğer değişikliklerden türetilen çalışmalar olarak. bu tür içeriği kamuya yaymak, yayınlamak, kamuya açık bir şekilde gerçekleştirmek, sergilemek ve dağıtmak. Bu lisansta verdiğiniz haklar sınırlı amaçlar içindir. Hizmetlerimizi işletmek, tanıtmak ve iyileştirmek ve yeni hizmetler geliştirmek için Bu lisans, Hizmetlerimizi kullanmayı bıraksanız bile yürürlükte kalacaktır (örneğin, yayınladığınız bir fotoğraf makalesi).

Otomatik sistemimiz, size özel arama sonuçları, özel reklamlar gibi kişiselleştirilmiş ürün özellikleri sağlamak için içeriğinizi (e-posta dahil) analiz eder. yanı sıra spam ve kötü amaçlı yazılım algılama. Bu analiz, içerik gönderildiğinde, alındığında veya depolandığında gerçekleşir.

7. Sorumluluk Reddi Beyanımız

Umarız bu oyun alanını kullanmaktan zevk alırsınız. Ancak, Hizmetlerimiz hakkında söz vermediğimiz bazı şeyler var. Bu şartlar veya eklerde açıkça belirtilmediği sürece.

Belirli yargı bölgeleri, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme gibi zımni garantiler gibi belirli garantiler sağlar. Yasaların izin verdiği ölçüde, tüm garantileri hariç tutuyoruz.

Oyun alanını biz oluşturuyoruz, bu nedenle kullanıcılar tarafından gönderilen hiçbir bilgiden sorumlu olmayacağız.

Hizmeti kullanmaktan veya hizmetimizden içerik indirmekten kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değiliz.

8. Şartlar değişebilir

Sonsuza kadar gömlek giyemezsin, biz de. Ayrıca bu hükmün de herhangi bir zamanda değiştirilmesi gerektiğinin farkındayız ve bunu yapmaya hakkımız var. Ve kullanmaya devam etmek için değişikliklerimizi kabul etmeniz gerekecek.