Kafa Topu 2 Mod Menü Hile v1.310

Işığı Kapat
Daha

Descriptions:

Kafa Topu 2 Mod Menü Hile konusuna hoş geldiniz. Kainat sınırları içinde sadece Trgala’da olan bu hileyi sizlerle paylaşıyoruz. Artık bölümlerde takılmaya son!. Oyunu en üst seviyeye taşıyoruz. Umarım memnun olursunuz.

Güncelleme tarihi: 12.05.2022 v1.310

Kafa Topu 2 Mod Menü Hile Neler İçeriyor?

 • Mega gol, son seviye skin, 2x hız hilesi, süper güç ile bot dondurma, maç dondurma, her yerden gol atma, rakibi orta sahada dondurma, son seviye stadyum, 1000 seviye, rengarenk karakterler, top yükselmez, top alan dışına çıkar, iki taraf da gol atamaz gibi sayısız özellikler sadece trgala’da!

Kafa Topu 2 Mod Menü Hile Nasıl Yapılır?

Telefonunuza indirin ve direkt yükleyin.

Kafa Topu 2 Mod Menü Hile ile ilgili ipuçları

 1. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörünüzde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
 2. Hilelerin çoğunluğu botlara karşı çalışır ama oyunun %99’u zaten botlardan oluşmaktadır. VPN açarak bot gelme şansını arttırabilirsiniz.
 3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.
 4. Eğer oyunda çökme yaşanırsa  tekrar deneyiniz veya bölümü hilesiz geçerek gelecek bölümde deneyiniz. Daha fazla sorun için konuya yorum bırakabilirsiniz.
Kafa Topu 2 Mod Menü Hile Şifre

Şifreler sürekli güncellenmektedir. Konuyu ve siteyi devamlı takip ederek oyun zevkinizi sürdürebilirsiniz. Güncel şifreye erişmek için aşağıdaki linke tıklayıp yönergeleri takip edin.
Not: Şifreler sürekli güncellendiği için oyun zevkinizin yarıda kesilmesini istemiyorsanız konuyu ve siteyi takip etmeniz çok önemli.

Uygulama ismiKafa Topu 2
Oyun Adresi
Mod ÖzelliğiMega gol, bot dondurma ve çok daha fazlası!
Sürümv1.310
Boyut145.3 mb
SistemAndroid
TürMod Menü
Kafa Topu 2 Mod Menü Hile İndir

Şifre Al

 

Leave your comment

20 Comments

  1. 1. Çözüm : Facebook uygulamasını kaldırın
   2. Çözüm : Google chrome uygulamasını yükledikten sonra deneyin.
   3. Çözüm : Facebook Uygulamasını kaldırıp, google chrome yüklediğiniz halde facebook hesabınızı bağlayamadıysanız… Facebook giriş yap ekranı “İzin Ver” Butonun’a tıkladıktan sonra geri tuşuna basın.