Duels Epic Fighting Hile

Işığı Kapat
Daha

Descriptions:

Duels Epic Fighting Hile konusuna hoş geldiniz. Kainat sınırları içinde sadece Trgala’da olan bu hileyi sizlerle paylaşıyoruz. Artık bölümlerde takılmaya son!. Oyunu en üst seviyeye taşıyoruz. Umarım memnun olursunuz.

Duels Epic Fighting Hile Neler İçeriyor?

  • Kazanma şansı %20 arttırıldı
  • Oyun hızlı devam eder

Duels Epic Fighting HileNasıl Yapılır?

Öncelikle telefonunuzda veya emülatörünüzde game guardian yüklü olmalı. Aşağıdaki kaynaklardan bilgi edinebilirsiniz.

1- Game Guardian nasıl yüklenir? Uygun sürüm için Tıklayınız.

2- Rootsuz Game Guardian nasıl kullanılır? Öğrenmek için Tıklayınız.

Duels Epic Fighting Hile ile ilgili ipuçları

  1. Hileyi oyun içinde aktif edin. Telefon veya emülatöre göre 32 bit veya 64 bit seçiniz.
  2. Hile aktif olmazsa birkaç kere bölüm oynayın ve ara ara hileyi tekrar tıklayınız.
  3. Eğer oyunda çökme yaşanırsa  tekrar deneyiniz veya bölümü hilesiz geçerek gelecek bölümde deneyiniz. Daha fazla sorun için konuya yorum bırakabilirsiniz.
Duels Epic Fighting HileŞifre

Şifreler sürekli güncellenmektedir. Konuyu ve siteyi devamlı takip ederek oyun zevkinizi sürdürebilirsiniz. Güncel şifreye erişmek için aşağıdaki linke tıklayıp yönergeleri takip edin.
Not: Şifreler sürekli güncellendiği için oyun zevkinizin yarıda kesilmesini istemiyorsanız konuyu ve siteyi takip etmeniz çok önemli.

Duels Epic Fighting Hileİndir

Şifre Al

Leave your comment

1 Comment

  1. Murat abi Mutants Genetic Gladiators’a da hile yapar mısınız rica etsem? Diğer siteye kayıt oluyorum ama maile onay kodu gelmiyor, 2 farklı maille denedim yine de gelmedi. O yüzden hileyi buradan istemek zorunda kaldım kusura bakmayın. Campaign modunda rakibe tek atma, ölümsüzlük veya rakibi dondurma hilesi gibi bir şey yapamaz mısınız size zahmet? Bir süre sonra bölüm geçmek imkansız hale geliyor. 1 seviye atlatmak için 120 milyon kredi gerekiyor ve 1 seviye ile bölümü geçmek de olası değil. Rakip vuruyor 20-30k ve 3 dalgadan oluşan takımlar var. Bunlarda arkadaş takımı kullansak bile geçilmiyor. İlk 2 dalgayı geçemeden yeniliyorum zaten.