Dragon City Mobile Hile

Işığı Kapat
Daha

Descriptions:

Dragon City Mobile Hile konusuna hoş geldiniz. Kainat sınırları içinde sadece Trgala’da olan bu hileyi sizlerle paylaşıyoruz. Artık bölümlerde takılmaya son!. Oyunu en üst seviyeye taşıyoruz. Umarım memnun olursunuz.

Dragon City Mobile Hile Neler İçeriyor?

  • Ölümsüzlük

Dragon City Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Öncelikle telefonunuzda veya emülatörünüzde game guardian yüklü olmalı. Aşağıdaki kaynaklardan bilgi edinebilirsiniz.

1- Game Guardian nasıl yüklenir? Uygun sürüm için Tıklayınız.

2- Rootsuz Game Guardian nasıl kullanılır? Öğrenmek için Tıklayınız.

Dragon City Mobile Hile ile ilgili ipuçları

  1. Hileyi oyun içinde aktif edin. Telefon veya emülatöre göre 32 bit veya 64 bit seçiniz.
  2. Hile aktif olmazsa birkaç kere bölüm oynayın ve ara ara hileyi tekrar tıklayınız.
  3. Eğer oyunda çökme yaşanırsa  tekrar deneyiniz veya bölümü hilesiz geçerek gelecek bölümde deneyiniz. Daha fazla sorun için konuya yorum bırakabilirsiniz.
Dragon City Mobile Hile Şifre

Şifreler sürekli güncellenmektedir. Konuyu ve siteyi devamlı takip ederek oyun zevkinizi sürdürebilirsiniz. Güncel şifreye erişmek için aşağıdaki linke tıklayıp yönergeleri takip edin.
Not: Şifreler sürekli güncellendiği için oyun zevkinizin yarıda kesilmesini istemiyorsanız konuyu ve siteyi takip etmeniz çok önemli.

Dragon City Mobile Hile İndir

Şifre Al

 

Leave your comment

3 Comments

  1. Reis elinize sağlık. Sizden bir ricada bulunabilir miyim? Mutants Genetic Gladiators’a da böyle bir hile yapabilir misiniz? Buraya yazdığım için kusura bakmayın. Diğer siteye kayıt oluyorum ama maile onay kodu gelmiyor. 2 farklı maille denedim yine de gelmedi. O yüzden buradan istemek zorunda kaldım. Bir süre sonra campaignde bölüm geçmek imkansız hale geliyor. Bu yüzden tek atma veya ölümsüzlük hilesi gibi bir şey olursa çok güzel olur.