Ana SayfaPro ModsKafa Topu 2 MOD v1.550 (Mega Gol, Botları Dondur)

Kafa Topu 2 MOD v1.550 (Mega Gol, Botları Dondur)

4.4/5 - (638 votes)
Reklam

Kafa Topu 2 MOD, online olarak rakiplerinizle oynayabileceğiniz eğlenceli ve rekabetçi bir futbol oyunu. Harika özelliklerle rakiplerini yen, eğlencenin tadını çıkar! Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Kafa Topu 2
Güncelleme tarihi 30 Mayıs
Oyun Bağlantısı
Versiyon 1.410
Boyut 145 mb
Uzantı Apk
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Mega gol
  • Roket gol
  • Botları dondur
  • Maçı dondur
  • Hız
  • Rengarenk karakterler

Kafa Topu 2 MOD Video

 

Info:

  1. Bazı hileler sadece botlara karşı çalışır, VPN açarak bot gelme şansını arttırabilirsiniz.
  2. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Kafa Topu 2 MOD İndir

Kafa Topu 2 Özellikleri

Kafa Topu 2 – Online Futbol gerçek rakiplere karşı mücadele ettiğiniz bir futbol oyunudur. En alt basamaklardan başlayıp en üst basamaklara çıkmak için mücadele et. Kontrolleri istediğin gibi düzenle ve en iyisi olmaya çalış. Rakibinden daha çok gol atmaya çalış ve maçı kazan. Şampiyon olmak tamamen senin elinde.

Reklam

Her seviye atladığında özel ödüller kazanabilirsin. Günlük görevleri tamamlayarak karakterlerini güçlendirebilir hatta yeni karakterler çıkarabilirsin. Kafa Topu 2‘de düzenli olarak etkinlikler bulunuyor. Bu etkinliklere katılabilir ve harika ödüllerle takımını güçlendirebilirsin.

Kafa Topu 2 – Online Futbol‘da 125’ten fazla karakter bulunmakta. Bu karakterlere ulaşmak için mücadele et. Görevlerden, etkinliklerden elde ettiğin paketleri aç ve karakter kartları topla. Biriktirdiğin kartlar ile yeni karakterlere sahip ol. Bunun yanı sıra, marketten çeşitli paketler satın alabilirsin. Karakterlerini topladığın kartlar ile geliştir ve son seviyeye çıkar. Karakterin geliştikçe maçları daha kolay kazanmaya başlayacaksın.

Paketlerden ve görevlerden elde ettiğin süper güçlerle rakibini yen. Kafa Topu 2‘de 18 tane süper güç bulunmakta. Bu süper güçlerle maçlarını kazan ve bir üst lige çıkmak için mücadele et. Her ligin kendine özel ödül sistemi var. Bir üst lige çıkarak kazandığın ödül miktarını arttırabilirsin. Bir takıma katılarak veya kendi takımını oluşturarak diğer takımlarla rekabet et ve daha fazla ödül kazan. Kazandığın maçlardan sonra taraftar sayın artacak ve yeni stadyumlara erişebileceksin.

Reklam