Ana SayfaPro ModsFifa Mobile Soccer MOD v17.1.01 (Görev Bitir, Maç Bitir, +4 Özellik)

Fifa Mobile Soccer MOD v17.1.01 (Görev Bitir, Maç Bitir, +4 Özellik)

4.2/5 - (8691 votes)
Reklam

Fifa Mobile Soccer MOD, çevrimiçi dünyanın en çok oynanan oyununda harika fırsatlar seni bekliyor. Kolayca rakipleri yenin ve maçları kazanın. Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Fifa Mobile Soccer
Güncelleme tarihi 20 Eylül
Oyun Bağlantısı
Versiyon 17.1.01
Boyut 93 mb
Uzantı Apk
Tür Mod

 

Fifa Mobile Soccer MOD Video

 

Info:

 1. Online bölümünde sadece deplasmanda çalışır.
 2. Diğer bölümlerde sorunsuz çalışır.
 3. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
 4. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Fifa Mobile Soccer MOD İndir

Mod 1 ( Güvenli )

 1. Görev bitir.
 2. Oyuncuyu dondur.
 3. Kaleciyi dondur.
 4. Maç bitir. (Deplasmanda çalışır.)
 5. Zamanı hızlandır.
 6. Anti ban.

 

Reklam

Mod 2 ( Risk )

 1. Big goalposts
 2. Move bigposts to center
 3. Freeze players
 4. Freeze gk
 5. Time
 6. Speed
 7. Perfect skilled game

Fifa Mobile Soccer Özellikleri

Fifa Soccer, mobildeki en iyi futbol oyunlarından biridir. Rüya takımınızı kurun ve rekabete başlayın. Binlerce lisanslı futbolcu ve yüzlerce takım ile oyun zevkinizi ikiye katlayın. Tamamen gerçekçi futbol oyununda rakiplerinizle yarışın ve puanlar toplamaya başlayın. Favori oyuncularını takımına alarak hedeflerine ulaş.

Çeşitli oyun modları ile takımınızı yukarılara taşıyın. Gerçek rakiplere karşı mücadele edin ve sıralamanızı yükseltin. Teke tek ve karşılıklı oyun modları ile gerçek rakiplerle rekabet edin. Antreman maçları yapın ve kendinizi test edin. Sıralamanızı arttırdıkça kazanacağınız ödüller de değişir. Elde ettiğiniz ödüller ile takımınızı daha da güçlendirin. Fifa Soccer‘de en iyisi olmaya çalışın.

Dilerseniz bir teknik direktör olabilirsiniz. Teknik direktör modu ile takımınıza yön verin. Rüya takımını kur ve maçlara başla. Stratejilerini ve taktiklerini maç içinde gerçek zamanlı olarak ayarla. Takımına kazanması için yardım et. Rakiplerini tek tek yen ve liderliğe oyna.

Günlük görevleri ve bonusları tamamla, ekstra özel hediyeler kazan. Düzenli olarak oyuna gelen harika etkinlikler ile yeni oyuncular elde et ve daha çok para kazan. Fifa Soccer‘de kazandığın paralar ile takımını güçlendirmek için transferler yapabilirsin. Takımında tutmak istemediğin oyuncuları satabilirsin. Marketten çeşitli paketler açarak yeni oyuncular elde edebilirsin. Oyuncularına antreman yaptırıp becerilerini arttırabilir, takımını daha da güçlendirebilirsin.

Reklam