eFootball PES 2023 MOD v7.1.1 (Mega Vuruş, Maç İptal Etme, Doğru Açı)

4.4/5 - (848 votes)
Reklam

eFootball PES 2023 MOD, klasik futbol oyunları arasındaki en çok oynanan oyunlardan biri olup harika grafiklere sahiptir. Trgala ile rakiplerinizi kolayca yenin.

Oyun eFotball PES 2023
Güncelleme tarihi 20 Ekim
Oyun Bağlantısı
Versiyon 7.1.1
Boyut 56-2.8 GB
Uzantı APK+OBB
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Mega vuruş
  • Doğru açı
  • Maç iptal etme

eFootball PES 2023 MOD Video

 

Info:

  1. Obb kurmak için OBB Gerektiren Apk Kurulumu tıklayın.
  2. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

eFootball PES 2023 İndir

 

eFootball PES 2023 Özellikler

eFootball PES 2023, 3D grafikler sayesinde eşsiz gerçekçiliğe sahip olan online futbol oyunudur. Takımını seç, futbol hayallerine ulaş. Kazanmak için komutlara uyum sağlayıp rakip takımları eleyebilirsin. Maç oynarken taraftar sesleriyle motive olabilirsiniz.

Reklam

eFootball PES 2023‘de dünyaca ünlü futbol takımlarıyla karşı karşıya gel, rekabete katıl. Maçlarda oyuncunu bir kaç tuşla kontrol edebilir, oyuna yön verebilirsin. Hedefindeki oyuncuları ve menajeri seçip, hayalinizdeki takımda kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyundaki etkinlikleri tamamlayıp ödüller kazanıp kademelerinizi arttırın. Rakip takımları eleyerek üst liglere çıkma fırsatını yakala.

eFootball PES 2023, ekip ruhu ile hücum ve savunma yapıp kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Doğru oyuncuyu seç oyunun gidişatını sen belirle. Hayalinizdeki takım ile dünyanın iyi kulüpleriyle yarışın, favori oyuncularınızla sözleşme imzalayıp gücünüze güç katın. Farklı oyun modlarıyla futbol heyecanını içinde hisset.

Reklam