DMCA Sorumluluk Reddi

DMCA Sorumluluk Reddi ve Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Web sitesinde görünen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Bunun dışında emek harcanan tüm içerikte aynı şekilde sahiplerinin mülkiyetinde olabilir. Çalınması veya zarar görmesi halinde mülkiyet monte işlemi uygulanabilir.

Telif haklarına saygı duyuyoruz, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) ve diğer geçerli telif hakkı yasalarına uyuyoruz.

Bu web sitesinde sizin izniniz olmadan yayınlanan fikri mülkiyet olduğuna inanıyorsanız, [email protected] adresine tüm ayrıntıları içeren bir bildirim gönderebilirsiniz . ve/veya bu yasanın gerekliliklerine uymak için Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerine başvurabilirsiniz ve;

  1. A1;
    İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
  2. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın kimliği veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkı alınmış çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.
  3. İhlal ettiği veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimin devre dışı bırakılacağı materyalin tanımı ve hizmet sağlayıcının materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi.URL’leri bir e-postanın gövdesinde sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.
  4. Adres, telefon numarası ve varsa, şikayet eden tarafla iletişime geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi hizmet sağlayıcının şikayet eden tarafla iletişim kurmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler.
  5. Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
  6. Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan (Bölüm 512(f) uyarınca, malzeme veya faaliyetin ihlal ettiği konusunda bilerek ve maddi olarak yanlış beyanda bulunursa, zararlar için sorumluluğa tabi olabilir.

Geçerli bir bildirim alırsak sitedeki materyallere erişimi kaldırabilir veya sonlandırabiliriz. Tekrar eden ihlaller platformumuzdan kalıcı olarak yasaklanabilir.

Trgala’nın kullanıcılara oyun alanı sağlamak amacıyla oluşturulduğunu lütfen unutmayın. Tüm içerik, kullanıcılar tarafından yalnızca araştırma ve öğrenme amacıyla yüklenir ve herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Bu nedenle, kullanıcılar tarafından yayınlanan hiçbir içerikten sorumlu olmayacağız.