Ana SayfaModBasketbol Arena MOD v1.87.9 (Mega Basket, Botları Dondurma)

Basketbol Arena MOD v1.87.9 (Mega Basket, Botları Dondurma)

4.5/5 - (23 votes)
Reklam

Basketbol Arena MOD, rakiplerinizi yenerek karakterlerinizi güçlendirmek ve heyecanlı basketbol maçlarında kazanan siz olmak için mücadele ettiğiniz bir online oyun. Eğlence trgala adresinde devam ediyor.

Oyun Basketbol Arena
Güncelleme tarihi 24 Ekim
Oyun Bağlantısı
Versiyon 1.87.9
Boyut 161M
Uzantı Apk
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Mega basket
  • Botları dondurma
  • Sınırsız enerji
  • Hız
  • Rakibin atış yapmasını engelle

Basketbol Arena MOD Video

 

Info:

  1. Bazı hileler sadece botlara karşı çalışır, VPN kullanarak bot gelme şansını arttırabilirsiniz.
  2. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Basketbol Arena MOD İndir

Basketbol Arena Özellikleri

Basketbol Arena, gerçek zamanlı üst seviye grafiklere sahip bir basketbol oyunudur. Takımını kur, sahanı ve koçunu seç, oyuna başla. Kendi rakibini seçmekte özgürsün. Topu rakibinden al, zıpla ve potaya yerleştir. İster smaç yap, ister 2’lik ve 3’lük atışlar yap. Oyundaki koç sayesinde diğer oyuncuları kontrol edebilirsiniz.

Reklam

Basketbol Arena‘da çeşitli paketler açıp karakter kartları toplayabilirsiniz. Bu karakter kartlarını birleştirip yeni karakterler elde edebilirsiniz. Oyunda verilen eşsiz güçler sayesinde her maç çok eğlenceli olacak. Rakiplerinden önce hediyeleri kazanmak için günlük ödülleri almayı unutma. Kazandığınız her maçta hediyelerin kilidini açmaya biraz daha yaklaşacaksınız.

Her atışta puanları topla, birinciliği yakala. Rakibine meydan oku, maçı kazan ve kupanın sahibi ol. Basketbol Arena‘da kupaları toplayıp, şampiyonluk tablosuna adını yazdır. Oyun sırasında karşılaşacağınız zorlukları özel güçleriniz sayesinde atlatabilirsiniz. Ödülleri kazanıp karakter kilitlerini açmak için hemen turnuvalara katıl.

Basketbol Arena ile online basketbol heyecanına katıl. Arkadaşlarına meydan okumak için sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilirsiniz. Turnuvalara katılıp maçları kazanıp takımınızı büyütebilirsiniz. Değerli ödülleri toplamak için parti odasını ziyaret etmeyi unutma. Gerçek zamanlı maçlarda rakiplerine meydan okumak artık çok kolay.

Reklam