Ana SayfaModArmed Heist MOD v2.6.4 (Sekmeme, Anında Kasa Açma)

Armed Heist MOD v2.6.4 (Sekmeme, Anında Kasa Açma)

3.9/5 - (37 votes)
Reklam

Dünyanın en çok oynanan online oyunu Armed Heist MOD‘da sizleri bekleyen çok şey var. Rakiplerinizi kolayca yenin ve oyunu kazanın. Trgala‘da eğlence devam ediyor.

Oyun Armed Heist: Shooting games
Güncelleme tarihi 21 Eylül
Oyun Bağlantısı
Versiyon 2.6.4
Boyut 57 mb
Uzantı APK
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Sekmeme
  • Ölümsüzlük
  • Anında Kasa Açma

Armed Heist MOD Video

 

Info:

  1. Obb kurmak için OBB Gerektiren Apk Kurulumu tıklayın.
  2. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

Armed Heist: Shooting gun game MOD İndir

Armed Heist: Shooting gun game Özellikler

Armed Heist, çetenizle beraber soygunlar yaptığınız bir silahlı aksiyon oyunudur. Amacınız takım arkadaşlarınız ile beraber polislere yakalanmadan soygunu başarı bir şekilde tamamlamaktır. Bu soygunları yönetmek tamamen sizin elinizde! Planını yap ve işe koyul. Tamamladığın her soygun için ödüller kazan, karakterlerini ve ekipmanlarını geliştir. Soygunların zorluk derecesi ekipmanlarının seviyelerine göre değişir.

Reklam

Karakterinin görünüşünü nasıl hayal ediyorsan ona uygun aksesuarları seçip kendini soyguna hazırla. Armed Heist‘de birçok farklı silah, silah deseni, yelek ve maske bulunmakta. Oyun sonunda ve görevlerden elde ettiğin kasaları açarak bunlara erişebilirsin. Bunların dışında Armed Heist 3D görüntüsü ile daha kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Armed Heist‘de arkadaşlarınızla birlikte oynamak mümkün. Profesyonel soygunlar yapıp atışlarınızı geliştirebilirsiniz. Özel ödülleri hep beraber kazanın, hep beraber gelişin. Soygunları birlikte planlayın, hiç kayıp vermeden başarıya ulaşın.

Reklam