8 Ball Pool MOD v5.10.3 (Uzun Çizgi, Mega Vuruş)

4.4/5 - (17705 votes)
Reklam

8 Ball Pool MOD hilesine hoşgeldiniz. Oyunlarda uzun çizgi ile artık rakipleriniz olmayacak. Oyunun en iyi modu Trgala’da!

Oyun 8 Ball Pool
Güncelleme tarihi 19 Ekim
Oyun Bağlantısı
Versiyon 5.10.3
Boyut 76 MB
Uzantı APK
Tür Mod

Mod Özellikleri

  • Uzun çizgi
  • Mega vuruş

8 Ball Pool MOD Video

 

Info:

  1. Obb kurmak için OBB Gerektiren Apk Kurulumu tıklayın.
  2. Oyunu indirmeden önce, telefonunuzda veya emülatörde oyunun bulunmadığına emin olunuz.
  3. Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar ayarlarının açık olduğundan emin olunuz.

8 Ball Pool MOD İndir

8 Ball Pool Özellikler

8 Ball Pool, Miniclip’in sevilen ve arkadaşlarınızla heyecanla oynayabileceğiniz online bilardo oyunudur. Çok oyunculu turnuvalarda rakiplerinize meydan okuyabileceksiniz. 1’e 1 ya da 8’li oyunlarda yeteneklerinizi özelleştirip, turnuvalara katılın. Rakiplerinizi yendikten sonra özel hediyeler elde edebilirsiniz. Kendinizi geliştirip en iyi bilardo oyuncusu olabilmek için eşsiz online bilardo dünyasına adım atın.

Reklam

8 Ball Pool‘da özel masa ve bilardo istekanı kişiselleştirip oyun dünyanıza renk katabilirsiniz. Oyundaki oyun modları farklı ödüller ve kurallar barındırır. Daha fazla çipe sahip olabilmek için 1’e 1 maçlarda ortaya konulan bahisi arttırın. Seviyeli maçlarda çiplerini ikiye katlayıp almak istediğin favori eşyalara hemen sahip ol.

Seviyelere özel oyun modları bulunmaktadır. 8 Ball Pool‘da üst seviyelere geçip, hedeflerinizi yükseltmek için özel kartlara sahip olmak gerekir. Yapılan turnuvalara katılıp, özel masalarda yerini al. Turnuvalarda oyunculara meydan okuyup, en iyisi olduğunuzu kanıtlamak inanın çok kolay. Miniclip ve Facebook hesabınızdan giriş yapıp, heyecanınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Reklam